KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9344222
*
nr 934 4222
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, sign Ginness, Vattendrag, 59 x 89
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:53:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/1 19:42:32
1
100 kr
12/1 19:40:05
2
150 kr
12/1 19:43:00
1
200 kr
12/1 19:44:25
2
300 kr
12/1 19:45:37
1
300 kr
12/1 19:45:37
2
300 kr (Budbetjänt)
12/1 19:46:42
1
350 kr
12/1 19:47:27
2
400 kr
12/1 19:48:50
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar vattendrag
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4222
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, sign Ginness, Vattendrag, 59 x 89
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/1 19:42:32 | 1 | 100 kr |
12/1 19:40:05 | 2 | 150 kr |
12/1 19:43:00 | 1 | 200 kr |
12/1 19:44:25 | 2 | 300 kr |
12/1 19:45:37 | 1 | 300 kr |
12/1 19:45:37 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:46:42 | 1 | 350 kr |
12/1 19:47:27 | 2 | 400 kr |
12/1 19:48:50 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar vattendrag
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30